Menu Zavrieť

Krbové vložky

Krbové vložky

Čo môže viac nabudiť pocit tepla domova ako krb? Krb už dávno nie je výhradou bohatstva a luxusu. Potešte svoju dušu, vyberte si krb presne podľa vašich predstáv a užívajte si atmosféru živého ohňa aj vo vašej obývačke.

Srdcom každého moderného krbu je krbová vložka. Krbové vložky sú vynikajúcim zdrojom tepla, sú určené na spaľovanie drevených brikiet a dreva. Je vybavená prvkami na reguláciu vzduchu a ďalším príslušenstvom. Výber správnej krbovej vložky súvisí s dizajnom, s typom krbového obkladu, veľkosťou a výkonom. Krbová vložka nie je len praktickým kotlom, ale stane sa aj neprehliadnuteľným prvkom vášho interiéru. Vyrábajú sa v rôznych prevedeniach, v ponuke nájdete oceľové, liatinové a oceľovo-šamotové krbové vložky.

Náš široký výber vám umožňuje zvoliť si model presne podľa vašich predstáv. Zvoľte si tú správnu krbovú vložku podľa materiálu, zhotovenia, vzhľadu, spôsobu otvárania, výkonu či ceny. V našej ponuke nájdete krbové vložky od výrobcov Kobok, Invicta, Seguin, Turbo Fonte, BeF Blanzek, Fonte Flamme, Edilkamin, Jotul, Saey, Fondis, Thorma, Burley.

VIAC INFO V SEKCII Na Stiahnutie KATALÓGY A CENNÍKY

Pozrite si našu fotogalériu

Katalóg našich produktov